1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. «Я кохав так ніжно...

«Я кохав так ніжно їх…»

Цілі покоління українців ще зі шкільної парти виховувалися на образі поета-мученика, бідолашного кріпака в кожусі та шапці. Про Тараса Шевченка, стильного академіка, геніального художника, митця-трудоголіка, голос якого зачаровував жіноче товариство, не розповідалося.
Працівники Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова підготували і провели для учнів десятого і одинадцятого класів ЗЗСО № 34 романтичний портрет «Я кохав так ніжно їх…», на платформі ZOOM.
Історія зберегла імена жінок, які полонили серце поета. Кохання в житті Шевченка – чи не найболючіша сторінка його долі, бо не мав він сімейного щастя, родинного тепла, люблячої дружини. За своє життя він закохувався багато разів, любили й його, але кожного разу щось ставало на перешкоді.
Протягом заходу присутні досліджували біографію Шевченка, дізнались які жінки зустрічалися на його життєвому шляху, як вплинули вони на світогляд поета. У ході літературної години ведучі згадали маловідомі сторінки життя митця Тараса Шевченка. Перед романтичного портрета учні згадали вірші присвячені музам поета та прослухали романс «Якби зустрілися ми знову»
Перед присутніми Тарас Григорович постав як романтична й лірична натура, чуттєва та вразлива. Старшокласники відкрили для себе прекрасний світ інтимної лірики Кобзаря.

Людям із порушенням зору