1. Головна
  2. /
  3. Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування

Наш час потребує нових лідерів – компетентних, відповідальних, здатних неординарно мислити. Тож до нашого шкільного учнівського самоврядування ми обираємо саме таких.

У Херсонській загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів №34 чітко визначено основні напрями роботи учнівського самоврядування, усі члени якого є творчими, здібними, ініціативними та користуються авторитетом.

Завданням учнівського самоврядування є:

 1.  захист прав та інтересів учнів та учениць;

 2. підготовка та проведення конкурсів, творчих звітів, змагань;

 3. забезпечення порядку в школі;

 4. організація роботи із збереженням шкільного майна;

 5. організація роботи із благоустрою території школи;

 6. контроль за відвідуванням учнями та ученицями школи.

Склад учнівського самоврядування:

Президент школи Волик Анна

Лідерський склад:

  • 6-А клас: Погосян Карина, Сиркич Катерина;
  • 7 клас: Климентенко Марія, Лазарєва Вікторія, Иваненко Ілля;
  • 8-А клас: Саковська Вероніка, Баєва Марія, Запєвалов Данило, Бурик Дар’я;
  • 8-Б клас: Беженар Альбіна, Дендюк Аліса, Примаченко Амелія;
  • 9-А клас: Волик Анна, Залозний Денис, Кісільов Денис;
  • 9-Б клас: Філенюк Дар’я, Бабяк Владислава, Лебеденко Ілля;
  • 10 клас: Шилов Андрій, Назаренко Роман, Башаріна Тетяна.

Метою учнівського самоврядування є розвиток соціальної активності учнів та учениць, виховання в них почуття власної гідності, відповідальності, толерантності, поваги до власної та чужої праці, здатності до самоаналізу і самовиховання, готовності жити й діяти за принципами гуманізму, формування життєвих компетентностей. Над реалізацією мети працюють в школі такі сектори:

Сектор дисципліни і порядку:

Погосян Каріна (5-А кл.);
Стефанов Назар (6 кл.);
Башаріна Тетяна (9-А кл.);
Єрмолаєв Денис (9-А кл.);
Коробко Андрій (9-Б кл.).

Сектор освіти і культури:

Саковська Вероніка (7-А);
Короткова Дарія (8-А);
Короткова Марія (8-А);
Філенюк Дар’я (8-Б);
Шилов Андрій (9-А);
Пугач Віктор (9-А).

Сектор милосердя:

Волик Анна (8-А);
Фаїзова Поліна (8-А);
Лібаш Карина (8-А);
Казаков Олександр (8-А);
Залозний Денис (8-А);
Карло Катерина (8-А).
Тищенко Дмитро (8-А).

Сектор спорту та дозвілля

Драпкін Олександр (6);
Іваненко Ілля (6);
Беженар Альбіна (7-Б);
Уманський Дмитро (7-Б);
Богачик Максим (8-А);
Хайдакіна Єлізавета (9-А).

На даний момент робота Медіаклубу проходить не тільки у звичайному режимі, а й дистанційно!
Графік роботи: Вівторок, Четвер 15:00
Посилання у Zoom: https://mclub-ks.blogspot.com/p/blog-page.html

Відео на конкурс за підтримки сектору освіти та культури ЗЗСО№34