1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. У ЗЗСО №34 раз...

У ЗЗСО №34 раз на тиждень читають лекції про мистецтво

Цікаві факти про мистецтво раз на тиждень. У 34 школі Херсона провели першу лекцію в рамках спільного проєкту з обласним художнім музеєм.

Такі зустрічі будуть організовувати учням 5-9 класів, – розказала директорка школи Ганна Жулінська:

“У наш час обмежитись просто школою дуже важко. Тому ми намагаємось залучати до нашої роботи фахівців. Сьогодні до нас завітали наші партнери – Херсонський обласний художній музей. Такі уроки у нас планують раз на тиждень під час виховної години – години спілкування”.

У проєкті передбачені лекції з образотворчого мистецтва, практичні семінари, конкурси та відвідини художнього музею, – розказала лекторка, заступниця директора Херсонського обласного художнього музею ім. О. Шовкуненка Владислава Дяченко:

“Ми прийшли сьогодні до школи, тому що не завжди школярі, учні, вчителі можуть доїхати до музею. Для цього, можливо, потрібен якийсь поштовх. Щоб це не було примусово, щоб це було вільно і з’явилася якась потреба, ми спочатку маємо прийти до школи, розказати і мотивувати їх прийти до нас”.

Сьогодні лекцію про античне мистецтво провели для учнів 8 класу. Подобається, коли показують справжні історичні артефакти, – поділилась враженнями учениця Дар’я Короткова:

“Коли розповідали про скіфів, коли нам давали потримати різні артефакти – це було дуже цікаво. Мені сподобалось, коли розповідали про богів, про Мінотавра, жінку Зевса”.

Денис Кісельов – учень Херсонської школи № 34. Говорить, що на лекції йому сподобалось те, що дали побачити історичні цінності, шматки глини, якихось речей.

Спільний проєкт з музеєм довготривалий. Лекції змінюватимуться залежно від віку школярів, – розказала керівниця шкільного гуртка гідів “City walks” Інна Микуцька:

“Сьогодні пані Влада принесла артефакти з особистої колекції. Це те, чого не буває в музеї. Коли в музеї вам дадуть до рук артефакт? Ніколи. Цей захід дає діям можливість доторкнутися до старовини”.

Денис Залозний – учень Херсонської школи № 34. Каже, що цікаво було, багато чого не знав з того, що розказували. Говорить, дізнався про мистецтво Давньої Греції, додав, такий час потрібен, щоб розбавити одноманітні уроки.

Джерело: https://suspilne.media/115589-u-golovi-hersonskoi-oblderzadministracii-dva-novih-zastupniki/

Людям із порушенням зору