1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Шевченко мандрує у часі

Шевченко мандрує у часі

Шевченко – це український Нострадамус, у творчості якого завше відчитуєш щось нове. Слова, написані 200 років тому, українці часто вважають пророчими – і в цьому є сенс, адже попри технологічний процес та плинність часу, питання ідентичності, кохання, родинного затишку залишились актуальними. Особливо, коли Росія веде війну з Україною, а українці мають потребу у сильному та мотиваційному слові, яким майстерно володів Кобзар.
До дня народження Кобзаря фахівці відділу мистецтв запропонували переглянути музичний колаж “Шевченко мандрує у часі” учням школи № 34 на платформі ZOOM. У день народження легендарного Тараса Шевченка що краще може вшанувати його пам’ять, як не красива українська пісня? Ще й коли в її основі лежить поезія Кобзаря, якою особливо надихаються зараз бійці Збройних сил України та загалом весь народ у час війни.
Значення постаті великого творця з роками все наполегливіше починає усвідомлювати народ для себе, а творам його надається нове звучання. Минають роки, століття, а гострота і сила Шевченкового слова живе. Інакше сучасні виконавці не полюбили б так його творчість.

Людям із порушенням зору