1. Головна
  2. /
  3. Батькам
  4. /
  5. Порядок зарахування учнів та...

Порядок зарахування учнів та учениць

До спеціалізованих спортивних класів учні та учениці приймаються на конкурсній основі згідно з правилами прийому (див.” Умови прийому учнів у підзаголовку “Спортивні класи”). До інших класів – на загальних підставах (за умови вільних місць).

Документи для вступу до навчального закладу:

  1. заява батьків;
  2. особова справа;
  3. медична довідка;
  4. характеристика з попереднього місця навчання.

Умови прийому до спортивних класів!

До спеціалізованих класів учні та учениці вступають згідно інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженій наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2003р. № 389.

На її підставі у Херсонській загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів №34 Херсонської міської ради були розроблені Правила конкурсного приймання дітей до спеціалізованих спортивних класів з водних видів спорту (веслування на байдарках і каное та вітрильний спорт). Для їх ухвалення було організовано та проведено спільне засідання педагогічної ради Херсонської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №34 та тренерської ради Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи №2. Після цього Правила були погоджені в управлінні освіти Херсонської міської ради та затверджені наказом директора школи.

Для зарахування дитини до школи подаються такі документи: заява батьків, або осіб, які їх замінюють, копія свідоцтва про народження (паспорта), особова справа, медичний висновок лікаря поліклініки за місцем проживання про відсутність медичних протипоказань для занять спортом, довідка про поглиблений медичний огляд (видає медична установа, яка супроводжує спортивну школу).

Створена комісія додатково розглядає відповідність учнів за віком вимогам навчально-тренувальних груп та рекомендації тренерів спортивної школи щодо можливості учня займатись даними видами спорту на підставі контрольних нормативів, що є складовою Правил приймання.

Яким чином організовано режим навчання та тренувань учнів-спортсменів?

Режим навчання та тренувань учнів-спортсменів та учениць-спортсменок організовано наступним чином: перша половина навчально-тренувального процесу присвячена загальноосвітній підготовці учнів, але кожного дня в розкладі їх занять присутній урок фізичної культури. Уроки можуть проводити тренери ДЮСШ з веслування, які працюють у закладі за сумісництвом. Після навчального дня учнів та учениць очікує тренувальний процес за програмами спортивної школи.

Два рази на день – з ранку та в обід – діти отримують повноцінне гаряче харчування за рахунок місцевого бюджету.

Для прикладу наводимо типовий розпорядок дня для учнів та учениць спортивних класів:

08.00-08.30 – сніданок;

08.30-14.00 – навчальний процес;

14.00-14.20 – обід;

15.05-17.00 – тренувальний процес (за графіком);

Людям із порушенням зору