1. Головна
  2. /
  3. Батькам
  4. /
  5. Навчання дітей з ООП

Навчання дітей з ООП

Інтеграція дітей з особливими освітніми потребами у Херсонській загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради

Близько 20 років у нашому закладі застосовується практика відкриття спеціальних класів для дітей з особливими освітніми потребами (із затримкою психічного розвитку) та 5 рік – класів з інклюзивною формою навчання. На даний час дітей даної категорії у навчальному закладі налічується 21 чоловік, серед них – 12 інвалідів: у спеціальних класах (ЗПР) – 15 учнів, в інклюзивних –7 дітей з особливими освітніми потребами, на індивідуальній формі навчання – 3 учні.

Враховуючи особливості даної категорії дітей, педагогічний колектив школи створює для них комфортні умови навчання та перебування в закладі, дбає про розвиток учбових навичок, стабілізацію емоційно-вольової та психофізичної сфери, сприяє успішній соціалізації кожної такої дитини.

У 2018-19 н.р. за рахунок державної субвенції для розвитково-корекційних занять з дітьми ООП придбано: канцтовари, ноутбуки, обладнання для ресурсної кімнати.

Людям із порушенням зору