1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Історія про будівлю міської...

Історія про будівлю міської ратуші, де нині знаходиться музей

Сьогодні, 28.09.2021 року до нас завітали наші давні друзі з Херсонського обласного музею мистецтв ім. Олексія Шовкуненка. Фахівчиня Дяченко В. розповіла учням 8-А класу про історію одного із головних символів нашого міста, будівлю міської ратуші, в якій нині розміщується музей. Школярі дізналися, що ця видатна споруда була побудована в 19051906 роках для органів міського самоврядування, а на початку ХХ сторіччя тут розташовувалися: міська управа, кабінет міського голови, городовий сирітський суд і міський громадський банк, збиралися засідання міської Думи.                                                                                 
Під час презентації пані Владислава розповіла і про автора будівлі, молодого та маловідомого, на той час, талановитого архітектора  Адольфа Борисовича Мінкуса.                                
Значення цієї споруди для міста важко переоцінити, у минулому – вона була втіленням центру міського життя, а сьогодні –  є осередком культурного життя Херсона, скарбницею його духовної спадщини.                                                                                                                         
Під час зустрічі діти  з захопленням поринули у минуле нашого рідного міста, ознайомилися з цікавими фактами про життя наших земляків, видатних особистостей, які залишили незабутній слід в історії нашого міста.

Людям із порушенням зору