1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Година пам’яті «3 дні...

Година пам’яті «3 дні боротьби за Україну»

Фахівці відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова провели з учнями Херсонської загальноосвітньої школи №34 годину пам’яті приурочену героїчному бою під Крутами.
Є в українській історії події, які стали знаковими. Такою подією є загибель під залізничною станцією Крути молодих захисників України. Ця битва, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.
Глибше зануритись в тематику, через століття відчути подих однієї з найбільш трагічних і водночас легендарних сторінок в історії України допомогли документальні відео-ролики.
Присутні на заході студенти та учні поринули у непросту історію власного народу, вшановуючи пам’ять захисників Української Народної Республіки, що власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.
Бібліотекарі закликали юнаків не забувати ціною яких неймовірних зусиль та трагічних втрат Україна заявила про своє право бути вільною та незалежною державою.

Людям із порушенням зору