1. Головна
  2. /
  3. Волонтерський рух "Друже, не...
  4. /
  5. “Друже, не будь байдужим”:...

“Друже, не будь байдужим”: на Херсонщині школярів навчали волонтерству

17 грудня, за підтримки Департаменту реалізації гуманітарної політики облдержадміністрації, в ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №34 та волонтерів Херсонського політехнічного фахового коледжу відбулася акція “Друже, не будь байдужим”. 

Координація зусиль органів державної влади, молоді та закладів освіти дає новий імпульс для розвитку громадської свідомості підростаючого покоління. 

Тож напередодні новорічних та різдвяних свят, діти із задоволенням робили листівки для воїнів АТО/ООС, солдатів та їх родин.

Захід пройшов в інтерактивному режимі. Діти визначились, що волонтерська діяльність  здійснюється за різними напрямками: допомога хворим, літнім, малозабезпеченим тощо, а також заходів пов’язаних з охороною природи, збереження культурної спадщини, історії рідного краю, пам’яток історії та культури, місць поховань.

Від Департаменту діти отримали приємні подарунки: 5 книг “Хронологія мужності” – альбом-реквієм, альбом-пам’яті про загиблих херсонців, які віддали своє життя за суверенітет та незалежність України в 2014 – 2015 роки та 5 настільних ігор  “Лицарі Таврійського краю”, за якими діти мають змогу вивчити історію Таврійського краю.

Людям із порушенням зору