1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. «Чай із ароматом книги...

«Чай із ароматом книги та кіно»

Доброго всім дня! Сьогодні другий день Тижня молодіжної книги «Молодь читає, творить, перемагає!»», організований Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова.
Працівники відділу соціокультурної діяльності провели для старшокласників ЗЗСО№ 34 літературну кінодегустацію «Чай із ароматом книги та кіно».
Разом з учнями ми розмірковували про роль хорошої книги у процесі творення якісного кіно. Згадали улюблених письменників і видатних режисерів та акторів. Обговорювали шедеври світового фільмування.
Присутні дізнались про сучасні знакові стрічки режисерів. І, звісно ж, дивилися кращі, зокрема уривки з фільмів: «Дівчина з татуюванням дракона» за твором Стіга Ларссона, «Дюна» – Френка Герберта, « Кладовище домашніх тварин » – Стівена Кінга, «Поклик пращурів» – Джека Лондона та «Маленькі жінки» – Луїзи Мей Олкотт тощо.
Захід проходив в теплій, дружній атмосфері! Без сумніву, хтось з наших юних друзів відкрив для себе щось нове і, можливо, навіть наважиться на перегляд рекомендованого кіно чи візьме до рук хорошу книгу. Книга, прочитана після перегляду фільму, це нові історії, сюжети, про які навіть не згадувалось в екранізації. Отож, читаймо, відкриваймо в книзі всі сюжетні перипетії, адже це захоплює та хвилює.

Людям із порушенням зору